Kuchyňa Jarok

Moderná bezúchytová kuchyňa ladená v elegantných prírodných tónoch v sebe zanecháva túžbu po harmonickom domove. Kombinácia drevenej dyhy s lesklým lakom je farebne a materiálovo zjednotená s jedálenskou časťou a celkovým konceptom domu.
Viac

Kuchyňa Nitra

Lesklá lakovaná kuchyňa vo farebnom prevedení Ecru, doplnená kamennou pracovnou doskou, je predzvesťou nadčasovosti. Barové stoličky Flaminio v tyrkysovom vyhotovení, kuchyňu oživia a spravia z nej funkčný a kompozične krásny celok.
Viac

Rodinný dom Chrenová

„V jednoduchosti je krása“, definícia, ktorá vystihuje túto kuchynskú linku v pravom slova zmysle. Moderná minimalistická kuchyňa doplnená zavesenými skrinkami v svetlej dubovej dyhe je veľmi pekne dotvorená tapetami a interiérovými doplnkami. Priestor pôsobí čisto, útulne a maximálne elegantne.
Viac

Rodinný dom Zobor

Luxusná kuchyňa od výrobcu Poliform navrhnutá v minimalistickom štýle so zameraním na detaily. Nízky soklík, predĺžené spodné dvierka a kamenná pracovná doska hrúbky 6 mm je znakom elegantného a moderného dizajnu,ktorý sa odráža v interiéri celého domu. Nadčasovosť, elegancia a predovšetkým praktické využitie vytvára kuchyňu, ktorá je srdcom vášho domova.
Viac

Rodinný dom Nitra

Kuchyňa v prevedení prírodnej dyhy v elegantnom kontraste s čiernymi doplnkami a profilmi na bezúchytové otváranie, ktorá vytvára srdce domu. Súčasťou návrhu bola aj obývacia zostava a jedálenská časť, ladená v tónoch kuchyne.
Viac

Rodinný dom Rača

Exkluzívne zariadenie rodinného domu v Rači pôsobí od prvého pohľadu útulným dojmom. Interiéru vládne kombinácia dreva s lakovanými povrchmi neutrálnych tónov. Dominantou obývacej izby je kreslo s podnožou Ventura v horčicovej farbe, ktoré ladí s kobercom. Kuchyňa je prakticky rozdelená s dostatočným úložným priestorom v nadčasovom prevedení.
Viac

Bytový dom Nitra

Dominantou bytu je priestranná moderná kuchyňa Wega, ktorá vytvára elegantné prepojenie s obývačkou.  Súčasťou návrhu bolo aj interiérové zariadenie chodby,šatníkov a spálne.
Viac

Kuchyňa Zobor

Luxusná kuchyňa, ktorá vás očarí na prvý pohľad. Exkluzivitu jej dodávajú hliníkové rámy s podsvieteným dymovým sklom horných skriniek a spojenie kvalitých, prírodných materiálov s dôrazom na každý detail. Kombináciou mramoru a technického kameňa na pracovnej doske sa vytvorilo spojenie nadčasovej krásy a funkčnosti. Netradične riešená kuchyňa, ktorá tvorí srdce domova.
Viac

Kancelária Nitra

Interíér kancelárie bol zariadený solitérmi od popredných talianskych výrobcov. Nábytok bol vytvorený na mieru a každý kus má v priestore svoje miesto. Prvotriedna kvalita a prepracované detaily sú zárukou kvality a luxusu.
Viac

Rodinný dom Nitra

Požiadavkou majiteľov bolo vytvoriť útulný a farebne jednotný priestor, v ktorom by sa cítili príjemne a zároveň by vyzeral nadčasovo. V celom interiéri sme použili tmavé drevo s kombináciou svetlého laku. Priestor sa tak farebne zjednotil a pôsobí ako jeden funkčný celok.
Viac

Rodinný dom Zobor

Interiér rodinného domu predstavuje sviežu kombináciu farieb a materiálov, ktorá vytvára pocit uvoľnenosti a oddychu. Súčasťou návrhu bolo komplexné riešenie interiéru, vrátane spálne a šatníkovej zostavy.
Viac

Bytový dom Bratislava

Súbor piatich obytných priestorov bol navrhnutý v jednoduchých čistých líniách. Cenovo dostupné kuchyne do bytov na prenájom sú výborným kompromisom v pomere kvalita a cena. Laminát s imitáciou dreva v kombinácii s matnými povrchmi sú zárukou nadčasovosti.
Viac

Ponúkame Vám iba výrobky najvyššej kvality od popredných značiek

Kontaktujte nás

  Adresa

  NARA kuchyne a interiéry
  Novozámocká 67
  (soda business park)
  949 05 Nitra

  Otváracie hodiny
  Po – Pia : 9:30 – 17:30
  So : Na objednávky

  Ako nás nájdete

  Nájdete nás v Nitre na Novozámockej ulici v areáli Soda Business Park.

  Pre zlepšenie našich služieb využívame na webstránke cookies. Prehliadaním webu akceptujete ich používanie. Viac o cookies sa dozviete tu.