Rodinný dom Zobor

Kuchyňa v rodinnom dome pod Zoborom, ktorá vyniká spomedzi všetkých ostatných jedinečným materiálovým prevedením. Materiál matných sklenených dvierok zančky Binova zaujme na prvý pohľad. Farebná naladenosť kuchyne, ktorá sa odvíja nie len od svetelných podmienok, ale aj uhlu pozorovateľa. Rafinované prevedenie a kombinácia s tmavými sklenenými skrinkami povzdvihuje atmosféru celého priestoru. V rámci celého interiéru domu sme riešili aj osadenie lakovaných dverí značky Ghizzi & Benatti, ktoré svojim prevedením zjednocujú celkové elegantné a minimalistiké zariadenie domu.
Viac

Kuchyňa Jarok

Moderná bezúchytová kuchyňa ladená v elegantných prírodných tónoch v sebe zanecháva túžbu po harmonickom domove. Kombinácia drevenej dyhy s lesklým lakom je farebne a materiálovo zjednotená s jedálenskou časťou a celkovým konceptom domu.
Viac

Kuchyňa Nitra

Lesklá lakovaná kuchyňa vo farebnom prevedení Ecru, doplnená kamennou pracovnou doskou, je predzvesťou nadčasovosti. Barové stoličky Flaminio v tyrkysovom vyhotovení, kuchyňu oživia a spravia z nej funkčný a kompozične krásny celok.
Viac

Rodinný dom Chrenová

„V jednoduchosti je krása“, definícia, ktorá vystihuje túto kuchynskú linku v pravom slova zmysle. Moderná minimalistická kuchyňa doplnená zavesenými skrinkami v svetlej dubovej dyhe je veľmi pekne dotvorená tapetami a interiérovými doplnkami. Priestor pôsobí čisto, útulne a maximálne elegantne.
Viac

Rodinný dom Zobor

Luxusná kuchyňa od výrobcu Poliform navrhnutá v minimalistickom štýle so zameraním na detaily. Nízky soklík, predĺžené spodné dvierka a kamenná pracovná doska hrúbky 6 mm je znakom elegantného a moderného dizajnu,ktorý sa odráža v interiéri celého domu. Nadčasovosť, elegancia a predovšetkým praktické využitie vytvára kuchyňu, ktorá je srdcom vášho domova.
Viac

Rodinný dom Bratislava

Lakovaná kuchyňa značky Binova so sebou prináša elegantne ladené tóny s príchuťou cappuccina. Kombinácia vysokého lesku všetkých dvierok a kameňa na pracovnej doske, povznáša priestory kuchyne na nadštandartnú úroveň. Tmavé detaily ako aj rafinované podsvietenie vitríny zvýrazňuje pocit luxusu aj v celkovo minimalistickom interiéri domu. V rámci návrhu interiéru bola riešená aj jedáleň naväzujúca na kuchyňu a televízna miestnosť.
Viac

Rodinný dom Nitra

Kuchyňa v prevedení prírodnej dyhy v elegantnom kontraste s čiernymi doplnkami a profilmi na bezúchytové otváranie, ktorá vytvára srdce domu. Súčasťou návrhu bola aj obývacia zostava a jedálenská časť, ladená v tónoch kuchyne.
Viac

Penthouse v Bratislave

Luxusne zariadený penthouse v centre Bratislavy nás očaril hneď na prvý pohľad. Súčasťou našej realizácie interiéru bola zabudovaná kuchyňa značky Binova, ktorá svojim prevedením dokonale zapadla do celkového konceptu bytu ako aj interiérové dvere - Ghizzi & Benatti s integrovanými zárubňami. Dominantou obývacej miestnosti je nepochybne aj komfortná sedačka a jedálenska zostava od luxusnej značky Poliform. Nadštandardne riešenie celého bytu povzdvihlo bývanie na inú úroveň.
Viac

Rodinný dom Rača

Exkluzívne zariadenie rodinného domu v Rači pôsobí od prvého pohľadu útulným dojmom. Interiéru vládne kombinácia dreva s lakovanými povrchmi neutrálnych tónov. Dominantou obývacej izby je kreslo s podnožou Ventura v horčicovej farbe, ktoré ladí s kobercom. Kuchyňa je prakticky rozdelená s dostatočným úložným priestorom v nadčasovom prevedení.
Viac

Bytový dom Nitra

Dominantou bytu je priestranná moderná kuchyňa Wega, ktorá vytvára elegantné prepojenie s obývačkou.  Súčasťou návrhu bolo aj interiérové zariadenie chodby,šatníkov a spálne.
Viac

Kuchyňa Zobor

Luxusná kuchyňa, ktorá vás očarí na prvý pohľad. Exkluzivitu jej dodávajú hliníkové rámy s podsvieteným dymovým sklom horných skriniek a spojenie kvalitých, prírodných materiálov s dôrazom na každý detail. Kombináciou mramoru a technického kameňa na pracovnej doske sa vytvorilo spojenie nadčasovej krásy a funkčnosti. Netradične riešená kuchyňa, ktorá tvorí srdce domova.
Viac

Rodinny dom Zobor

Kombinácia zemitých tónov kuchyne a sviežich farieb doplnkov vytvárajú príjemú náladu v celom interiéri. Hra štruktúr a farieb, ktoré dotvárajú  jednoduchú a elegantnú koncepciu vstavaného nábytku. Súčasťou návrhu bolo komplexné riešenie interiéru, vrátane spálne a šatníkovej zostavy.
Viac

Kancelária Nitra

Interíér kancelárie bol zariadený solitérmi od popredných talianskych výrobcov. Nábytok bol vytvorený na mieru a každý kus má v priestore svoje miesto. Prvotriedna kvalita a prepracované detaily sú zárukou kvality a luxusu.
Viac

Rodinný dom Nitra

Požiadavkou majiteľov bolo vytvoriť útulný a farebne jednotný priestor, v ktorom by sa cítili príjemne a zároveň by vyzeral nadčasovo. V celom interiéri sme použili tmavé drevo s kombináciou svetlého laku. Priestor sa tak farebne zjednotil a pôsobí ako jeden funkčný celok.
Viac

Rodinný dom Zobor

Interiér rodinného domu predstavuje sviežu kombináciu farieb a materiálov, ktorá vytvára pocit uvoľnenosti a oddychu. Súčasťou návrhu bolo komplexné riešenie interiéru, vrátane spálne a šatníkovej zostavy.
Viac

Luxusná vila v Bratislave

Výnimočná realizácia luxusného rodinného domu v Bratislave.  Interiérové zariadenie od značky Poliform tvorilo hlavnú úlohu pri tvorbe celého interiéru. Pri tvorbe sa kládol dôraz predošetkým na požiadaky klienta a zároveň vytorení príjemnej atmosféry domova, ktorý dýcha umením a životom. Kombinácia tmavej dyhy dreva Spessart a bledých odtieňov v matnom aj lesklom prevedení, je doplnená akcentami koňakovej farby pre oživenie celkového vizuálu interiéru.
Viac

Bytový dom Bratislava

Súbor piatich obytných priestorov bol navrhnutý v jednoduchých čistých líniách. Cenovo dostupné kuchyne do bytov na prenájom sú výborným kompromisom v pomere kvalita a cena. Laminát s imitáciou dreva v kombinácii s matnými povrchmi sú zárukou nadčasovosti.
Viac

Ponúkame Vám iba výrobky najvyššej kvality od popredných značiek

Kontaktujte nás

  Adresa

  NARA kuchyne a interiéry
  Novozámocká 67
  (soda business park)
  949 05 Nitra

  Otváracie hodiny
  Po – Pia : Na objednávky

  Ako nás nájdete

  Nájdete nás v Nitre na Novozámockej ulici v areáli Soda Business Park.

  Pre zlepšenie našich služieb využívame na webstránke cookies. Prehliadaním webu akceptujete ich používanie. Viac o cookies sa dozviete tu.