Postup

Predstavenie Vašej vízie
Príprava návrhu
Korektúry
Realizácia

Našim cieľom je vytvorenie harmonického priestoru, v ktorom sa prepojí funkčnosť, krása a
praktickosť s najnovšími trendami v oblasti interiérového dizajnu. Ku každému návrhu pristupujeme
individuálne s prihliadnutím na osobitosť priestoru a potreby zákazníkov tak, aby vznikol interiér
podľa vašich predstáv.

Realizácie
Prvé osobné stretnutie je vhodné dohodnúť telefonicky alebo e-mailom, aby sme si vytvorili časový priestor, v ktorom Vás oboznámime s našim ponúkaným sortimentom a jeho materiálovým prevedením. Pôdorys Vášho priestoru, ktorý nám buď zašlete vopred e-mailom, alebo prinesiete so sebou, nám uľahčí orientáciu a takisto bude slúžiť ako podklad na vytvorenie interiéru na mieru. Na tomto stretnutí sa dohodneme na ďalšej možnosti spolupráce a do nasledujúceho stretnutia vytvoríme základný koncept priestoru.  
Po odsúhlasení konceptu v podobe základného grafického návrhu alebo pôdorysného riešenia pokračujeme v zapracovávaní prípadných zmien a vypracovaniu cenovej ponuky. Následne prechádzame k tvorbe vizualizácií v náročnosti podľa požiadaviek klienta a k  vypracovaniu technických výkresov a dokumentácie. Cenník týchto služieb poskytneme na vyžiadanie. Pokiaľ príde k podpisu zmluvy o dielo, cena týchto služieb Vám bude odrátaná z kúpnej ceny.  
Posledným krokom je samotná realizácia návrhu. Naši skúsení montážnici zabezpečia profesionálne zameranie priestoru a následne aj kompletnú montáž nábytku. Po celý čas realizácie projektu zabezpečujeme technický a odborný dozor nad projektom, aby naši zákazníci boli maximálne spokojní s finálnym dielom. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis.

Každý projekt je pre nás výzvou
a našou prioritou je premietnuť
vysnívanú víziu klienta do reality.

Kontaktujte nás

Adresa

NARA kuchyne a interiéry
Novozámocká 67
(soda business park)
949 05 Nitra

Otváracie hodiny
Po – Pia : 9:30 – 17:30
So : Na objednávky

Ako nás nájdete

Nájdete nás v Nitre na Novozámockej ulici v areáli Soda Business Park.