Postup

Predstavenie Vašej vízie
Príprava návrhu
Korektúry
Realizácia

Našim cieľom je vytvorenie harmonického priestoru, v ktorom sa prepojí funkčnosť, krása a
praktickosť s najnovšími trendami v oblasti interiérového dizajnu. Ku každému návrhu pristupujeme
individuálne s prihliadnutím na osobitosť priestoru a potreby zákazníkov tak, aby vznikol interiér
podľa vašich predstáv.

Realizácie
Prvé osobné stretnutie je vhodné dohodnúť telefonicky alebo e-mailom, aby sme si vytvorili časový priestor, v ktorom vás oboznámime s našim ponúkaným sortimentom a jeho materiálovým prevedením. Pôdorys vášho priestoru, ktorý nám buď zašlete vopred e-mailom, alebo prinesiete so sebou, nám uľahčí orientáciu a takisto bude slúžiť ako podklad na vytvorenie interiéru na mieru. Na tomto stretnutí sa dohodneme na ďalšej možnosti spolupráce a do nasledujúceho stretnutia vytvoríme základný koncept priestoru.  
Po odsúhlasení konceptu v podobe základného grafického návrhu alebo pôdorysného riešenia pokračujeme v zapracovávaní prípadných zmien a vypracovaniu cenovej ponuky. Následne prechádzame k tvorbe vizualizácií v náročnosti podľa požiadaviek klienta a k  vypracovaniu technických výkresov a dokumentácie. Cenník týchto služieb poskytneme na vyžiadanie. Pokiaľ príde k podpisu zmluvy o dielo, cena týchto služieb vám bude odrátaná z kúpnej ceny.  
Posledným krokom je samotná realizácia návrhu. Naši skúsení montážnici zabezpečia profesionálne zameranie priestoru a následne aj kompletnú montáž nábytku. Po celý čas realizácie projektu zabezpečujeme technický a odborný dozor nad projektom, aby naši zákazníci boli maximálne spokojní s finálnym dielom. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis.

Každý projekt je pre nás výzvou
a našou prioritou je premietnuť
vysnívanú víziu klienta do reality.

Kontaktujte nás

  Adresa

  NARA kuchyne a interiéry
  Novozámocká 67
  (soda business park)
  949 05 Nitra

  Otváracie hodiny
  Po – Pia : Na objednávky

  Ako nás nájdete

  Nájdete nás v Nitre na Novozámockej ulici v areáli Soda Business Park.

  Pre zlepšenie našich služieb využívame na webstránke cookies. Prehliadaním webu akceptujete ich používanie. Viac o cookies sa dozviete tu.